Profilaktyka i rozwiązywanie problemów uzależnień oraz HIV / AIDS
ZNAJDŹ NA STRONIE
Brak galerii
Serwis Informacyjny NARKOMANIA
Redakcja: Karolina Liegman-Boniecka
Dodany: 16.07.2010, wyświetleń: 2565
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika
narkomania.org.pl

Zachęcamy do przegladania serwisu informacyjnego Narkomania on - line.


 

SERWIS INFORMACYJNY ON - LINE

Na powyższej stronie znajdą Państwo archiwalne numery Serwisu Informacyjnego Narkomania. Część Publikacji jest dostępne w formie zip, część zaś w formacie Adobe Acrobat Reader - pdf. Po kliknięciu w aktywne hiperłącze Serwis otworzy się w oddzielnym oknie lub może zostać zapisany na dysku lokalnym.


 

 

Czasopismo ukazuje się od 1995 roku z inicjatywy Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Przez pierwszych dziesięć lat redakcją oraz całym zakresem prac związanych z wydawaniem pisma zajmowało się Krajowe Biuro. Początkowo pismo ukazywało się nieregularnie, ale z czasem nabrało charakteru kwartalnika.

 

Od 2006 roku redakcję powierzono - wyłonionym w drodze konkursu - najpierw Fundacji Zdrowie Trzeźwość, a następnie, od 2007 roku do chwili obecnej, Fundacji Praesterno.

 

 

 

Misją pisma jest pośredniczenie w przekazie informacji o działaniach podejmowanych przez różne podmioty w zakresie przeciwdziałania narkomanii. Na łamach Serwisu poruszane są ważne tematy z zakresu polityki narkomanii, prawa, epidemiologii, profilaktyki i leczenia uzależnień, jak również współpracy międzynarodowej.

 

 

Serwis jest pismem bezpłatnym, a jego odbiorcami są przede wszystkim organizacje pozarządowe, media, biblioteki pedagogiczne, uniwersytety, kuratoria oświaty, stacje sanitarno-epidemiologiczne, resorty, policja, urzędy centralne, wojewódzkie i marszałkowskie.

 

Wydawca:

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii

Adres redakcji:

Fundacja PRAESTERNO
ul. Widok 22/30
00-023 Warszawa
tel.: 22 621 27 98
e-mail:

 

Zespół redakcyjny:

Redaktor naczelny - Piotr Jabłoński
Redaktor prowadzący - Tomasz Kowalewicz
Kolegium redakcyjne: Danuta Muszyńska, Anna Radomska, Artur Malczewski,
Tomasz Zakrzewski

Źródło: tutaj

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ