Profilaktyka i rozwiązywanie problemów uzależnień oraz HIV / AIDS
Portal - Kampanie społeczne
Kampanie społeczne
Redakcja: Concept INTERMEDIA
Dodany: 31.01.2010, wyświetleń: 4164
PDF
DRUKUJ
grafika
kampaniespoleczne.pl

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi kampanii społecznych promujących tematykę profilaktyki uzależnień.

W podstronach znajdziecie Państwo informacje dotyczące kampanii społecznych.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Strony w dziale
grafika
DOPALACZE MOGĄ CIĘ WYPALIĆ Akcja na temat tzw. dopalaczy. Nowe zjawisko sprzedaży zarówno przez Internet, jaki i sieć punktów w całym kraju.
grafika
Kiedy picie alkoholu staje się problemem? Jak sprawdzić czy moje picie jest bezpieczne? Nawet jeśli do tej pory dorośli Polacy nie stawiali sobie takich pytań to zachęcimy ich do tego i udzielimy rzetelnych odpowiedzi w kampanii Sprawdź, czy Twoje picie jest bezpieczne!
grafika
Wyjeżdżasz? Wspaniale! Nowe miejsca. Nowi ludzie. Nowe przygody. Zadbaj, by po powrocie pozostały dobre wspomnienia. Chroń siebie i swoich bliskich. Wróć bez HIV.
grafika
Bicie dzieci stanowi naruszenie praw człowieka, a zwłaszcza prawa do poszanowania godności każdego człowieka oraz jego integralności fizycznej, a także do równości wobec prawa - zapisanych w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.
grafika
Nietrzeźwi kierowcy w Polsce, to problem powszechnie znany, jednak jak wynika z badań DRUID(1), wiele osób jeździ także pod wpływem narkotyków...
grafika
Kampania Krajowego Centrum ds. AIDS: Zdobywasz nieznane tereny. Pociągają Cię intensywne wrażenia. Lubisz przeżywać ekstremalne doznania. Podniecają Cię Twoje przygody. Prezerwatywa przedłuża przyjemność. Nawet...